Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, květiny, halloween, láska, hudba, sport, jídlo a nápoje, hmyz, muži, stavby, věda, Vánoce a Advent, ovoce, nástroje a přístroje, rostliny, smajlíci a emotikony, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, ženy a dívky, ptáci, přístroje, náboženství atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Internet, síť, volný čas a zábava

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Ftipy, vtípky, fóry, vtipné texty, anekdoty, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, vtípky, fóry, vtipné texty, anekdoty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O mužích, O Windows, O Němcích, O manželství, Frky ze života, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Somálcích, O Chucku Norrisovi apod.

Anekdoty, černý humor, vtípky, frky, kameňáky, fórky

Zkuste vypnout! Anekdoty, černý humor, vtípky, frky, kameňáky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách apod.

Klíčová slova: volný čas, multimédia, výukové pomůcky, internetové stránky, Manchester United F.C., M, tipy, A, Vlajka Korsiky, Full HD pozadí ke stažení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma, Přehled souborových přípon

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Keywords:Wallpapery na plochu PC, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, A, Kalkata city, zdarma, zadarmo, zdroje informací, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, internet, Vlajky měst České republiky, info

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, žurnalisté a novináři, umělci, lékařství, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, křesťanství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, poruchy, státní správa, politika, rodinné vztahy, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, psychologie, fikce a fantasy, přezdívky, sport, vlastnosti atd.

Informace, volný čas a zábava

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Online web Hry zdarma bez registrace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Greece, Biografie slavných osobností, F, doporučujeme, Shakira, Členské země americké federace, pro dospělé, počítače, linky

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Náš tip, volný čas a zábava

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Co znamená výraz štědrovka?, zajímavosti, Vlajky měst a obcí České republiky, Online web Hry zdarma bez registrace, Livre de coloriage, Nejhranější hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Americké federální vlajky

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Síť, volný čas a zábava

Wallpapery na plochu PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. jsou vhodná pro monitor, mobil, notebook, počítač, phablet, smartphone, ultrabook, displej, obrazovka počítače, PC, tablet a pro operační systémy BlackBerry OS, SUSE Linux, macOS, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Java ME, Chrome OS, Microsoft Windows Vista. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, nature - příroda, free wallpapers, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, květiny, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Formule 1, ptáci, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 1280x1024, 1152x768, 1440x960, 1920x1280, 2560x2048, 750x1334, 1366x1024, HD 1280x720, 1920x1440, 1920x1080, 800x600, 2560x1440, 360x720, 1152x1920, 3200x1800 atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Omalovánky, Barbie hry, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Logické hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Farmářské hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Adventury, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire apod.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Virginie, Maryland, Florida, Severní Karolína, Delaware, New Hampshire, Kentucky, Maine, Missouri, Colorado, Indiana, Západní Virginie, Utah, Jižní Karolína, Connecticut, Pensylvánie, Oregon, Texas, Kalifornie, Mississippi, Nevada, Louisiana, Arizona, Minnesota, Rhode Island, Montana atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Klíčová slova: Nej hry online, Onlinovky zdarma, kuriozity, webovky, cestování, Hungary, Databáze osobností Kdo je to?, Státní prapory zemí světa, Super free web games zdarma, Dopravní značení, Životopisy osobností, Online adventní magazín, Cestování po Evropě, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Další odkazy:

Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Tipy na užitečné weby
Pozadí na plochu rostliny
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Julia Roberts
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Wayne Rooney futebolista ingles
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Beyoncé Knowles
Partnerské internetové stránky
Tapety na plochu flóra a květiny

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: obrázky, Města České republiky, vlajka, Obrázky praporů měst ČR, přehled, Městys, pozadí, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, vlaječka, Vlajky českých měst, k vytisknutí, Komunální symbol, rozměry, Městské prapory, zástavy, komunální symboly, tapeta, Rekos, na web, Měst a obce České republiky a jejich komunální symboly, ikona na web, Města a obce ČR, k vytištění, Seznam vlajek měst České republiky