Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hejtmani, Slovák, Imitátor, Dabérka, Protektorát, Boston Bruins, Prezidenti USA, Vražedkyně, Poprava, Prezidenti, Vojáci, Archivář, Básník, Scénárista, Žijící, Fotograf, Právník, Zlatý slavík, Stoletá válka, Orlík, Gymnasté, Podnikatel, Exilový prezident, Antropolog, Olympiáda, Textařka, Zpěvačka, Upálen, Producent, První republika, Olympijský vítěz, Trest smrti, Atentát, Zavražděn, Hokej, Prezident USA apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: cestování, Městské a obecní prapory obcí ČR, Slovník pojmů Co je to?, odkazy, Digitální počítačové hry, herní konzole, Wallpapery na plochu PC, tipy, info, Omalovánka s adventním svícnem k vytištění, M, hyperlinky, Online adventní magazín, Stručný slovník pojmů a termínů

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, sport, květiny, halloween, osobnosti a lidé, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, hmyz, muži, smajlíci a emotikony, láska, symboly, náboženství, mapy, hudba, ovoce, nástroje a přístroje, věda, stavby, jídlo a nápoje, ženy a dívky, zvířata atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Náš tip pro děti i dospělé

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Plzeň, Štěstí, Vosí hnízda, Brambořík, Jedle, Televize, Šišky, Jesličky, Vánoční hvězda, Kuba, Kinder, Atmosféra, Pastýř, Vánoční stromek, Lego, Cesmína, Jingle Bells, Staroměstské náměstí, Francouzsky, Adventní kalendář, Třásně, Milka, Dárky, Wallpaper, Štědrý večer, PF, Vánoční filmy, Drážďany, Ježíš Kristus, Osvětlení do oken, Strom apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Keywords:F, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zadarmo, Novoročenka psaná anglicky, zdarma, Prapory všech zemí světa, volný čas, Penelope Cruz, odkaz, internet, Biografie slavných osobností

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, New York, Mississippi, Montana, New Jersey, Severní Dakota, Virginie, Minnesota, Utah, Nové Mexiko, Havaj, Jižní Dakota, Arkansas, Kentucky, Wisconsin, Alabama, Nebraska, Kalifornie, Louisiana, Maryland, Washington, Nevada, Idaho, Georgie, Texas, Pensylvánie atd.

Frky, ftipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Frky, ftipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O škole, O ženách, O manželství, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Windows apod.

Síť pro děti i dospělé

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Vtípky, ftipy, kameňáky, frky, vtipné texty, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, ftipy, kameňáky, frky, vtipné texty, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, multimédia, doporučujeme, Vánoční svícen, Vlajky států světa, B, Obrázky na PC ke stažení, Sobí omalovánka, Staré hry online, Webové online testy zdarma, kuriozity, Nej hry online

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Ftipy, fórky, vtípky, vtipy, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, vtípky, vtipy, frky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O důchodcích, O ženách, O Němcích, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky o tchýních, O Somálcích apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Webové online testy zdarma

Běžte na webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Sněhulák, Štóla, Milka, Recepty, Jingle Bells, Jmenovky, Vánoční stromeček, Svíčky, Vídeňský punč, Koledy, Wallpaper, Křesťanství, Francouzsky, Vánoční filmy, Košíčky, Řetězy, Popelka, Vánoční hvězda, Striezelmarkt, Nový rok, Vánoční svařák, Strom, Přáníčko, Korálky, Santa Claus, Tapeta, Adventní trhy, Televize, Neviňátko, Sám doma, Tablet apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Americké federální vlajky, Tapety na plochu zdarma, Přehled formátů souborů, Online hry pro děti zdarma, Dopravní značení, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, Online biografie, životopisy osobností, školství, webovky

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Ftipy, fórky, vtípky, vtipy, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, vtípky, vtipy, frky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O důchodcích, O ženách, O Němcích, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky o tchýních, O Somálcích apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Internet, síť pro děti i dospělé

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, český jazyk, nápoje, psychologie, kultura, stavebnictví, zkratky, latina, internet, chemie, školství, účetnictví, bankovnictví, literatura, náboženství a křesťanství, jídlo, filozofie, ekonomie a ekonomika, materiály, příroda, politika, software, zločin a právo, nástroje atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, ultrabook, displej, PC, mobilní telefon, smartphone, mobil, tablet, monitor, notebook, phablet a pro operační systémy Windows NT, Windows XP, BlackBerry OS, Mac, Android, FreeBSD, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows Server 2012, Java ME, Windows 10. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, sportovní pozadí, wallpapery, moře, oceány, pláže, noční města, budovy a stavby, rostliny, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, zvířata, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, letadla, příroda, krajina. Stahujte v rozlišení 1440x2560, 1536x864, 360x720, 1920x1440, 800x1280, 750x1334, 1200x1920, 1080x1800, 640x480, 1536x2560, 2560x1440, 800x600, 2560x2048, 412x846, 2048x1536, Full HD 1080x1920 atd.

PC pozadí pro Windows - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro tablet, PC, notebook, mobilní telefon, phablet, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, displej, počítač a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Slackware, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows XP, SUSE Linux, Chrome OS, Lubuntu. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, motorky, flóra, stromy, fraktály, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, fantasy, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, ptáci, tenisté a tenistky, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, vesmír, kosmos. Stahujte ve velikostech 1600x2560, 1536x2048, 800x600, 1600x900, 1366x1024, 1920x1280, 2048x1536, 1080x1920, 4800x1200, 375x667, 3200x1800, 1680x1050, 800x1280, 2048x1080, 1800x1440, 854x480 atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Online testy zdarma, zeměpis, počítače, V, F, Štědrý večer, pro dospělé, F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, URL, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Superhry a hry online zdarma, Svíčka, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Není nad přírodu: Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Santa Claus jako symbol amerických Vánoc
Tipy na zajímavé weby
Vánoční píseň
Odkazy na zajímavé weby
Lionel Messi
Zajímavé webové stránky
Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Králík na sáňkách
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Juventus Football Club clube de futebol italiano

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: k tisku, Seznam vlajek měst České republiky, rozměry, Komunální symbol, Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé, Obec, pozadí, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, svg, Měst a obce České republiky a jejich komunální symboly, Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé, Města České republiky, zástavy, Městys, vlajka, Rekos, vlaječka, Obrázky praporů měst ČR, ikona na web, Vlajky českých měst, vexilologie, Městské prapory, zástavy, komunální symboly