Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. lze použít v PC, ultrabook, počítač, notebook, monitor, displej, obrazovka počítače, tablet, mobil, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 95, Windows 2000, Linux Mint, Windows 10, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows Me, Slackware, Windows NT, macOS, OSX. Obrázky na PC z kategorií oceán, moře, pláže, zvířata, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, Formule 1, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, květiny, sportovní wallpapery, motorky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, free wallpapers, ptáci, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos. Stahujte v rozlišení 1920x1080, 1536x2560, 2160x3840, 1600x900, 1024x768, 1920x1440, 1440x2560, 1080x1800, 1800x1440, 1600x1200, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 1440x900, 1680x1050, 3200x1200 atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, geocaching, firmy a společnosti, fyzikální jednotky apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: pro děti, linky, Skvělé hry online zdarma, multimédia, Zvířátka na pozadí monitoru, V, Super online flash hry, M, Přáníčka k svátku, Pozadí na PC, volný čas, Stručný encyklopedický slovník, URL

Frky, vtipy, anekdoty, ftipy, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, anekdoty, ftipy, fórky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O ženách, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O důchodcích, O manželství, Vtipy o policajtech, O Windows, O ekonomech, O škole, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Němcích apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Bonmoty, myšlenky, rčení, moudra, hlášky, aforismy, výroky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, myšlenky, rčení, moudra, hlášky, aforismy, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Keywords:internetové stránky, webové stránky, výukové pomůcky, odkaz, Malaysia, Online životopisy, biografie slavných osobností, Super free web games zdarma, Adventní magazín, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Obrázky vlajek měst ČR, Nejhranější online hry zdarma, F

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Severní Karolína, Colorado, New Jersey, Florida, Kalifornie, Nebraska, Jižní Dakota, Texas, Connecticut, Kentucky, Tennessee, Maryland, Michigan, Mississippi, Alabama, Aljaška, Nevada, Kansas, Massachusetts, Rhode Island, Vermont, Minnesota, Severní Dakota, Maine, Indiana atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: zeměpis, Online testy a kvízy zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Celebrity, herečky, zpěvačky, Online hry zdarma, weby, doporučujeme, Pozadí se zvířátky na PC, Státy a jejich prapory, Full HD wallpapers na PC, hyperlinky, K

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, rostliny, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, přístroje, věda, zvířata, láska, jídlo a nápoje, muži, květiny, nápoje, stavby, dopravní prostředky, sport, ženy a dívky, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, náboženství, auta, halloween, hudba atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, věda, ovoce, zelenina, přístroje, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, ženy a dívky, nápoje, hudba, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, stavby, symboly, ptáci, halloween, muži, láska, mapy, osobnosti a lidé, auta, sport, náboženství atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: odkazy, Online životopisy, biografie, Super free web games zdarma, Bumble, V, Hry pro nejmenší děti online zdarma, B, Vlajky zemí Blízkého východu, internet, zajímavosti, info

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, rostliny, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, přístroje, věda, zvířata, láska, jídlo a nápoje, muži, květiny, nápoje, stavby, dopravní prostředky, sport, ženy a dívky, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, náboženství, auta, halloween, hudba atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, jak převést, kterak editovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat následující typy souborů: spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, systémové soubory, šablony dokumentů, grafiku, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Pensylvánie, Maryland, New Hampshire, Arkansas, Havaj, Nevada, Nebraska, Minnesota, Florida, Arizona, Tennessee, Alabama, New Jersey, Idaho, Iowa, Montana, Oregon, Oklahoma, Kansas, Virginie, Wisconsin, Severní Dakota, Severní Karolína, Missouri, New York, Jižní Dakota atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: zdarma, tipy, počítače, Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam souborových přípon, Kazakhstan, Přehled vlajek USA, zábava, Přehled států světa a jejich vlajek, Seznam zkratek a akronymů, Ilustrace, obrázky, Super free web games zdarma, Online hry zdarma, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Mrtvý otec: Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Další odkazy:

Beyoncé Knowles
Odkazy na partnerské weby
Libro de colorear
Zajímavé webové stránky
Obrázky k jmeninám
Linky na partnerské weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Doporučené internetové odkazy
Mandy Moore
Tipy na užitečné weby
Velikonoční blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: ke stažení, Měst a obce České republiky a jejich komunální symboly, wallpaper, Obrázky praporů měst ČR, zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, k tisku, Komunální symbol, k vytištění, Městské prapory, zástavy, komunální symboly, praporky, Městys, Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace, Rekos, png, Město, vlajka, Česká republika, seznam, Města České republiky, tapeta, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky