Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Partnerské weby, technika, zábava, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Informace, technika, zábava, informace

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Federace USA, Dopravní značky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázek šedé vajíčko, Webové online hry zdarma, zdarma, pro dospělé, Tapety se zvířaty na plochu PC, Online testy zdarma bez registrace, URL, Online geografické testy zdarma bez registrace, Ilustrační obrázky

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jesličky, Schleich, Tiskárna, Tisk, Obrazovka, Monitor, Korálky, Kameňák, Windows, Husarské knoflíky, Láska nebeská, Šišky, Text, Řetězy, Zdraví, Atmosféra, Brno, Ježíšek, Perníčky, Plzeň, Keramický adventní věnec, Třásně, Rumové řezy, Staroměstské náměstí, Vánoční svíčky, Jídlo, Brambořík, Televize, Papírový vánoční stromek, Lego, Tablet apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Auta a závodní, Adventury, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Deskovky, Oddechové hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Omalovánky apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, kterak editovat, jak převést, jak importovat, jak spustit, jak vytvořit, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak přehrát soubory těchto typů: šablony dokumentů, písma, fonty, dokumenty, video soubory, komprimace dat, obrazy disků, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web apod.

Keywords:cestování, Seznam souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online hry zdarma, Arsenal F.C., internetové stránky, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Dopravní značky, Nikki Cox, F, zeměpis, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země východní Asie apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: zadarmo, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory českých měst, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Nejhranější online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Pozadí na PC ke stažení, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Vlajky amerických států USA, odkaz, odkazy, volný čas

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, symboly, zvířata, hudba, ptáci, náboženství, muži, zelenina, nápoje, ženy a dívky, auta, mapy, hmyz, dopravní prostředky, rostliny, láska, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, přístroje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, sport atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

černý humor, ftipy, fórky, anekdoty, vtipy, kameňáky

Zkuste vypnout! černý humor, ftipy, fórky, anekdoty, vtipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, černý humor apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, měny, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, okresy České republiky apod.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Anděl, Televize, Koledy, Umělý vánoční stromek, Jmenovky, Sám doma, Štědrý den, Ostrava, Samolepky, Svíčky, Anglicky, Bůh, Vánoční ubrusy, Pastýř, Betlém, Adventní kalendář, Tablet, Advent, Obrazovka, Sněhová vločka, Papírový vánoční stromek, Perníčky, Skleněné ozdoby, Atmosféra, Adventní věnec, Vánoční ozdoby, Tiskárna, Jingle Bells, Schleich, Smrk, Pozadí apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Online životopisy, biografie, doporučujeme, Gratulace a přání, pro děti, č, zdroje informací, Přání a obrázky, multimédia, Wallpapery do mobilu, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, symboly, zvířata, hudba, ptáci, náboženství, muži, zelenina, nápoje, ženy a dívky, auta, mapy, hmyz, dopravní prostředky, rostliny, láska, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, přístroje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, sport atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Přísloví, moudrosti, rčení, bonmoty, moudra, úsloví, výroky

Slavné citáty, Přísloví, moudrosti, rčení, bonmoty, moudra, úsloví, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o kráse od různých známých osobností.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. jsou vhodná pro tablet, počítač, smartphone, PC, displej, mobil, mobilní telefon, ultrabook, phablet, monitor, notebook a pro operační systémy FreeBSD, OSX, Windows 7, Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows 98, Windows 10 Mobile, Windows Me, Mac, Windows 2000. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, budovy a stavby, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, noční města, Roztomilá zvířátka, letadla, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, zvířata, auta, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, wallpapery, rostliny. Stahujte ve velikostech 1600x1200, 768x1024, 1280x800, hi res 2560x1920, 375x667, 393x786, 360x760, 1440x960, 2048x1080, 1536x864, 1440x2560, 1440x900, Full HD 1080x1920, 360x720, 1800x1440, 1920x1280 atd.

Klíčová slova: Adventní magazín, Přehled zkratek a akronymů, K, B, Free game online hry, Paris Saint-Germain F.C., hyperlinky, internet, Seznam státních vlajek, linky, Ilustrace, obrázky, výukové pomůcky, Velikonoční blahopřání, srandovní texty ke stažení, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Athletic Bilbao klub
Odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo
Partnerské internetové stránky
Vlajka Peru
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Texty přání k Velikonocům
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Velikonoční pozadí na plochu s motivem kočiček
Zajímavé webové stránky
Malované vajíčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vlajka, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, na web, Vlajky českých měst, vlaječka, Město, obrázky, Města České republiky, zdarma, Rekos, pozadí, Obec, praporky, Měst a obce České republiky a jejich komunální symboly, přehled, Městské prapory, zástavy, komunální symboly, prapory, Seznam vlajek měst České republiky, ikona na web, Česká republika, k tisku, Komunální symbol