Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Partnerské weby, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Výroky, myšlenky, motta, hlášky, bonmoty, aforismy, rčení

Slavné citáty, Výroky, myšlenky, motta, hlášky, bonmoty, aforismy, rčení, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Internet, síť, důležité informace

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: jídlo, kultura, hardware, filozofie, zločin a právo, latina, účetnictví, příroda, literatura, psychologie, fyzika, internet, různé, technika, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, matematika, počítače, český jazyk, software, sport, chemie, nemoce, školství atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, odkaz, Přehled vlajek USA, Online hry zdarma, Real Madrid CF, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Free game online hry, Online testy zdarma, Pozadí na plochu monitoru, hyperlinky, multimédia, zadarmo, Biografie slavných osobností

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Bonmoty, aforismy, přísloví, úsloví, myšlenky, motta, výroky

Slavné citáty, Bonmoty, aforismy, přísloví, úsloví, myšlenky, motta, výroky, rozdělené kategorií: citáty o bohu, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o kráse od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

World wide web, internet, důležité informace

Ftipy, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O ženách, O Windows, O Somálcích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O mužích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, mapy, Vánoce a Advent, ovoce, osobnosti a lidé, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, láska, halloween, auta, ptáci, dopravní prostředky, hmyz, náboženství, jídlo a nápoje, zelenina, muži, hudba, nápoje, sport, symboly, rostliny atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Velikonoční hry, Oddechové, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Logické, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Klasické, parkování - parkovačky a podobně.

Keywords:internet, F, Nejhranější online hry zdarma, info, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, PC tapety pro Windows, V, Pozadí na PC ke stažení, Obrázky na plochu, školství, Seznam přípon a koncovek souborů, Adventní magazín

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, hudební zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, státy usa, země EU, internetové domény 1. řádu, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Informace, důležité informace

PC tapety pro Windows - full HD wallpapery ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro mobil, ultrabook, monitor, smartphone, PC, notebook, tablet, phablet, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Slackware, Windows 10, SUSE Linux, Windows NT, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows Me, Mac, Windows Server 2012, Windows 98. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, Formule 1, zvířata, nature - příroda, sportovní wallpapery, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, motorky, velkoměsta a noční život, fantasy, ptáci, fraktály, sportovní a závodní auta. Vyberte si rozměr z 800x600, 1800x1440, 800x1280, 1440x2560, 360x760, 360x640, 3200x1200, 1920x1280, 1600x900, 1600x2560, 1600x1200, 768x1024, 1024x768, 2560x1440, 1280x800, 320x568 atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: počítače, webové stránky, Dopravní značení, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, pro dospělé, pro děti, Státy a jejich prapory, Tapety na plochu hry, Webové online testy zdarma, Biografie slavných osobností, internetové stránky, Online hry zdarma

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, školství, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, lékařství, záliby, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, poruchy, křesťanství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, filozofie, politici, národnost, psychologie, profese a zaměstnání, sport, rodinné vztahy atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak otevřít soubory následujících typů: grafiku, šablony dokumentů, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Náš tip, důležité informace

Pozadí na PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. lze použít v notebook, mobilní telefon, smartphone, počítač, obrazovka počítače, PC, displej, tablet, monitor, mobil, phablet a pro operační systémy Android, Chrome OS, Mac, Windows Server 2012, Lubuntu, Java ME, Windows NT, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, OSX. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, hudební tapety, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, zvířata, sportovní pozadí, květiny, kytky, noční města, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, voda a bubliny, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2560, 360x640, 1800x1440, 750x1334, 393x786, 1280x960, 1440x960, HD 1280x720, 640x480, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 854x480, 1600x2560, 375x667, 1024x600, 1280x768 atd.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Oregon, Kentucky, Maryland, Georgie, Virginie, Západní Virginie, Jižní Karolína, Minnesota, Mississippi, Aljaška, Nové Mexiko, Havaj, Michigan, Severní Dakota, Idaho, New York, Maine, Iowa, Nevada, New Jersey, Tennessee, Wisconsin, Connecticut, Arizona, Pensylvánie atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Kameňáky, ftipy, černý humor, frky, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, ftipy, černý humor, frky, fóry, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty, kameňáky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné básničky apod.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, odkazy, Superhry a hry online zdarma, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Kliparty zdarma, tipy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Guinea, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled zkratek a akronymů, F

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, školství, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, lékařství, záliby, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, poruchy, křesťanství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, filozofie, politici, národnost, psychologie, profese a zaměstnání, sport, rodinné vztahy atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak otevřít soubory následujících typů: grafiku, šablony dokumentů, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Síť, důležité informace

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Karetní, Oddechové, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Sportovní, Strategie, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Klasické, Střílečky, Pro dívky a podobně.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, doporučujeme, B, kuriozity, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Taylor Swift naked, zdroje informací, F, Městské a obecní prapory obcí ČR, zajímavosti, Tapety na PC, Dopravní značky, Obrázek zlaté kuřátko, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Diskuse: Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Další odkazy:

Oceánie
Odkazy na zajímavé weby
Omalovánky k vybarvení
Doporučené internetové odkazy
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Alyssa Milano
Doporučené odkazy
Luis Suárez
Partnerské internetové stránky
Přání k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: k vytištění, Města a obce ČR, obrázky, Městské prapory, zástavy, komunální symboly, pozadí, Města České republiky, vlaječky, Obrázky praporů měst ČR, Partnerské weby, důležité informace, Rekos, na web, Městys, ke stažení, Vlajky českých měst, vlaječka, Měst a obce České republiky a jejich komunální symboly, pozadí, Obec, zástavy, Město, k vytisknutí, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky