Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Naše tipy, informace a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

World wide web, internet, informace a zábava

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, chemie, internet, nemoce, různé, rostliny, náboženství a křesťanství, technika, bankovnictví, jídlo, lékařství a medicína, zločin a právo, filozofie, počítače, stavebnictví, psychologie, latina, nástroje, český jazyk, software, kultura, materiály, cestování, účetnictví atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: R, Dopravní značky, Super online flash hry, Databáze osobností Kdo je to?, Co je to Kalkýš?, zajímavosti, Obrázky vlajek měst ČR, Tapety na PC zdarma ke stažení, Zelená vajíčka na obrázku, Přehled souborových přípon, Životopisy slavných osobností, hyperlinky, internetové stránky

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Animace, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Střílečky, Logické hry, Postřehové hry, Strategie, Adventury, Relaxační hry, Karetní hry, Závody aut a tak dále.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro notebook, počítač, monitor, mobilní telefon, smartphone, displej, tablet, PC, ultrabook, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Windows Me, Windows 95, Lubuntu, Mac, macOS, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Chrome OS, Microsoft Windows 8. PC tapety pro Windows z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, noční města, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, auta, zvířata, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, rostliny, motorky, motocykly, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 1600x2560, 1152x768, 393x786, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1152x864, hi res 2560x1920, 1280x854, 1280x768, 1280x800, 1440x900, 1280x1024, 1536x2560, 1080x1800, 2048x1080, 375x667 atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Keywords:Americké federální vlajky, zdarma, zábava, volný čas, Obrázek šedé vajíčko, linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webové stránky, Význam Velikonoc, P, školství, Dopravní značky

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Náš tip, informace a zábava

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: multimédia, Biografie známých osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Adventní magazín, Full HD tapety na PC zdarma, kuriozity, Význam slova Popelec, Seznam zemí světa a jejich vlajky, zdroje informací, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vše o Vánocích

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, symboly, halloween, hmyz, sport, ženy a dívky, mapy, stavby, ptáci, Vánoce a Advent, náboženství, smajlíci a emotikony, ovoce, osobnosti a lidé, zvířata, láska, rostliny, květiny, nápoje, dopravní prostředky, hudba, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Síť, informace a zábava

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak importovat, v čem spustit, jak otevřít, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak vytvořit, jak spustit, jak přehrát soubory těchto typů: konfigurační soubory, koncovky souborů, komprimace dat, dokumenty, systémové soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, grafiku, hudební audio soubory, video soubory, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Strategie, Logické, Klasické, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Karetní, Závodní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Velikonoční hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry a podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, rodinné a příbuzenské vztahy, psychologie, fikce a fantasy, národnost, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, umělci a umění, školství a vzdělávání, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, mytologie, filozofie, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, přezdívky, profese a zaměstnání atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F, PC pozadí pro Windows, Omalovánky k vytištění pro děti, pro dospělé, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší hry pro dívky, Chelsea Football Club, doporučujeme, weby, Přehled zkratek a akronymů

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako stavebnictví, český jazyk, kultura, matematika, účetnictví, filozofie, fyzika, nápoje, bankovnictví, lékařství a medicína, nástroje, latina, zkratky, politika, literatura, jídlo, ekonomie a ekonomika, počítače, cestování, náboženství a křesťanství, hardware, internet, chemie, zločin a právo atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: LED svíčky, Košíčky, K Tisku, Sněhulák, Štěstí, Ježíš Kristus, Wallpaper, Vánoční hvězda, SMS, Smrk, Šišky, Slámový adventní věnec, Sněhová vločka, Kavkazská jedle, Text, Vídeň, Striezelmarkt, Kapr, Osvětlení, PF, Adventní kalendář, Štóla, Linecká kolečka, Bůh, Jmelí, Adventní svícen, Schleich, Hostina, Anděl, Vinná klobása, Zdraví apod.

černý humor, frky, vtipné texty, ftipy, fórky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, vtipné texty, ftipy, fórky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky ze života, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O mužích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O škole, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích apod.

Internet, síť, informace a zábava

Klíčová slova: cestování, Superhry a hry online zdarma, odkaz, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, č, Online omalovánky, Superhry a hry online zdarma, Obrázky, kliparty, humor, počítače, Přehled zkratek a akronymů, F, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo je frajer...: Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Další odkazy:

Sexy Rihanna
Biografie Julia Roberts
Doporučené odkazy
Biografie slavných osobností
Tým NHL Boston Bruins
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Velikonoční blahopřání Velikonoce jsou tady!
Tipy na užitečné weby
Rose McGowan
Tipy na zajímavé weby
Arsenal Football England
Pozadí na PC auta
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Textová blahopřání k Velikonocům
Obrázek růžové vajíčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vlajka, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, wallpaper, Rekos, prapor, Město, seznam, Města a obce ČR, ikona na web, Města České republiky, Naše tipy, informace a zábava, Měst a obce České republiky a jejich komunální symboly, k tisku, Vlajky českých měst, Naše tipy, informace a zábava, Komunální symbol, zdarma, Městys, vlaječka, Česká republika, obrázek, Městské prapory, zástavy, komunální symboly