Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Naše tipy, cestování, hry, zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, státy usa, politické strany a hnutí, země EU, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: Staré hry online, info, cestování, Obrázky vlajek měst ČR, Historie a použití omalovánek v USA, Státy a jejich prapory, webové stránky, Tapety na plochu PC, Arsenal Football England, weby, Státní prapory států světa, Dopravní značení, Pozadí na plochu počítače

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj apod.

Pozadí na plochu počítače - obrázky na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. můžete využít v displej, smartphone, počítač, notebook, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, PC, phablet, mobil a pro operační systémy macOS, Windows 10 Mobile, Windows 98, Linux Fedora, Windows XP, Lubuntu, Windows 7, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Linux Xubuntu. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, psi a štěňátka, budovy a stavby, wallpapery, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, rostliny, auta, dopravní prostředky, zvířata, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete rozměry 1800x1440, 412x846, 1280x768, 1536x2560, 375x812, 750x1334, Full HD 1080x1920, 640x480, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 2048x1536, 1366x1024, 320x568, 360x720, 1152x768 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak převést, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, jak spustit následující typy souborů: písma, fonty, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Oddechové, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Závodní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Strategie a podobně.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Střílecí hry, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Oddechové hry, online html5 hry, Sportovní gamesy apod.

Keywords:odkazy, kuriozity, výukové pomůcky, webovky, Flags of the world countries, Online vánoční webzine, Obrázky ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, Svátky, jmeniny, kalendář, zábava, zajímavosti, Super online kvízy

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Informace, cestování, hry, zábava

Staré hry online

Zkuste staré hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Adventury, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Animace, Sportovní hry, Karetní hry, Logické hry, Bojové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Akční hry a tak dále.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, školství, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, Seznam souborových přípon, Kliparty zdarma ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, Cestovatelské stránky, Biografie známých osobností, PC tapety pro Windows, F, pro dospělé

Fóry, černý humor, anekdoty, vtipy, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Fóry, černý humor, anekdoty, vtipy, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, černý humor, poslední věty před smrtí, kameňáky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Logické hry, Střílečky, Bojové hry, Závody aut, Sportovní hry, Akční hry, Animace, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Hry pro děti a tak dále.

Tapety na plochu PC - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro monitor, tablet, počítač, PC, mobilní telefon, phablet, mobil, notebook, displej, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Mac, Chrome OS, Windows Me, Windows 2000, Java ME, Windows Server 2012, Android. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, voda a bubliny, dopravní prostředky, auta, budovy a stavby, příroda, krajina, hudební tapety, květiny, kytky, noční města, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou 375x667, HD 1280x720, 1800x1440, 1536x2048, 320x568, 1366x1024, 375x812, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 360x640, 1152x768, 800x600, 750x1334, 1440x900, 1080x1800, 412x846 atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Fóry, anekdoty, ftipy, fórky, kameňáky, vtípky

Chcete se pobavit? Fóry, anekdoty, ftipy, fórky, kameňáky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné citáty apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, stavby, muži, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, auta, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, symboly, zvířata, ptáci, zelenina, náboženství, květiny, ovoce, osobnosti a lidé, sport, věda, přístroje, mapy atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: M, hyperlinky, linky, Přání k svátku, Super online hry zdarma, F, internetové stránky, Tapety na plochu květiny, Webové html5 hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Super online kvízy

Fóry, černý humor, anekdoty, vtipy, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Fóry, černý humor, anekdoty, vtipy, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, černý humor, poslední věty před smrtí, kameňáky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Logické hry, Střílečky, Bojové hry, Závody aut, Sportovní hry, Akční hry, Animace, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Hry pro děti a tak dále.

Tapety na plochu PC - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro monitor, tablet, počítač, PC, mobilní telefon, phablet, mobil, notebook, displej, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Mac, Chrome OS, Windows Me, Windows 2000, Java ME, Windows Server 2012, Android. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, voda a bubliny, dopravní prostředky, auta, budovy a stavby, příroda, krajina, hudební tapety, květiny, kytky, noční města, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou 375x667, HD 1280x720, 1800x1440, 1536x2048, 320x568, 1366x1024, 375x812, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 360x640, 1152x768, 800x600, 750x1334, 1440x900, 1080x1800, 412x846 atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Moudrosti, myšlenky, výroky, rčení, motta, bonmoty, moudra

Citáty slavných osobností, Moudrosti, myšlenky, výroky, rčení, motta, bonmoty, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o dobru, přísloví o naději od různých známých osobností.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Utah, Texas, Západní Virginie, Iowa, Havaj, Illinois, Florida, Oregon, Kalifornie, Tennessee, New Jersey, Alabama, Vermont, Minnesota, Kentucky, Severní Dakota, New York, Oklahoma, Nebraska, Georgie, Nevada, Maryland, Rhode Island, Colorado, Aljaška, Mississippi atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, psychologie, osobnosti, věda, státní správa, poruchy, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, mytologie, školství, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, přezdívky, zločin a právo, politici, záliby atd.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, počítač, phablet, monitor, notebook, PC, displej, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Me, OSX, Windows 10, Java ME, Slackware, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, macOS, Red Hat Linux, Windows 95. Wallpapery na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: flóra, stromy, Rally, závody aut, Formule 1, květiny, motorky, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, ptáci, fantasy, fraktály, velkoměsta a noční život, nature - příroda, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, oceán, moře, pláže. Dostupné rozměry 854x480, 1600x900, 1440x2560, 1280x800, 2560x1440, 1080x1920, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1280x854, 1024x768, 360x760, 1536x2560, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 3200x1200 atd.

Klíčová slova: Federace USA, URL, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, doporučujeme, Cestování po Evropě, počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značení, odkaz, Hry pro nejmenší online, Adventní magazín, Romulus Remus, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Rwanda
Tipy na zajímavé weby
Full-HD tapety na pozadí PC
Odkazy na užitečné webové stránky
Pozadí na plochu zbraně
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo
Partnerské internetové stránky
Modelky a celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: Naše tipy, cestování, hry, zábava, Vlajky českých měst, prapor, Města České republiky, ikona na web, Seznam vlajek měst České republiky, seznam, Město, zdarma, Obec, prapory, Komunální symbol, svg, Městys, vlaječka, Města a obce ČR, obrázek, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, k tisku, Česká republika, vexilologie, Rekos