Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Akční hry, Strategie, Logické hry, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Adventury, Animace, Střílečky a tak dále.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Logické, Vánoční online hry, Pro dívky, Sportovní, Střílečky, Závodní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Klasické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky a podobně.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: pro děti, počítače, Vlajky států USA, Free game online hry, Obrázek Korzet, volný čas, zeměpis, výukové pomůcky, Tým NHL New York Islanders, Hry pro dívky online, Tapety na plochu počítače, F, Vlajky amerických států USA

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: státní správa, záliby a hobby, politici, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, věda, žurnalisté a novináři, politika, psychologie, sportovci a sportovkyně, poruchy, zločin a právo, křesťanství, herectví, herci a herečky, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, historie, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, vlastnosti atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Pozadí na plochu PC - pozadí na tablet

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu PC. můžete využít v mobil, mobilní telefon, phablet, monitor, notebook, smartphone, displej, PC, počítač, ultrabook, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Lubuntu, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows 10, Slackware, Android, Red Hat Linux. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, motorky, motocykly, dopravní prostředky, květiny, kytky, psi a štěňátka, auta, budovy a stavby, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, operační systémy, Windows, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, zvířata, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina. Stahujte ve velikostech 2560x1600, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1024x600, 1280x1024, 1440x900, 800x600, 1536x2560, 1152x1920, 393x786, 854x480, 1366x1024, 1680x1050, 768x1024, 320x568, 2160x3840 atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Ftipy, vtipné texty, fóry, vtípky, frky, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipné texty, fóry, vtípky, frky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, murphyho zákony apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, matematika, ekonomie a ekonomika, fyzika, nápoje, příroda, náboženství a křesťanství, rostliny, cestování, jídlo, materiály, český jazyk, hardware, zločin a právo, účetnictví, lékařství a medicína, kultura, literatura, politika, školství, nemoce, latina, software, internet atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít, kterak editovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, systémové soubory, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, internet a web, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty, písma, fonty, konfigurační soubory apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F, zadarmo, Texas hold em poker, Online životopisy, biografie, pro dospělé, hyperlinky, Tým NHL Florida Panthers, Slovník pojmů Co je to?, info, F

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako latina, český jazyk, stavebnictví, hardware, různé, psychologie, rostliny, nápoje, zločin a právo, fyzika, chemie, účetnictví, ekonomie a ekonomika, technika, nemoce, politika, příroda, internet, materiály, školství, software, matematika, filozofie, cestování atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Střílecí hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Adventury, Logické hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Deskovky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: zdroje informací, Přehled státních vlajek států světa, Onlinovky zdarma, Biografie Cameron Diaz, Pozadí na plochu PC, multimédia, Dopravní značení, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, odkaz, Seznam zkratek a akronymů, Vánoční web, Online hry zdarma

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, náboženství, ženy a dívky, sport, muži, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, auta, Vánoce a Advent, květiny, nápoje, jídlo a nápoje, hudba, smajlíci a emotikony, halloween, rostliny, ovoce, hmyz, věda, symboly, přístroje, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Dopravní značky, Hry pro nejmenší online, Tým NHL Montreal Canadiens, Městské a obecní prapory obcí ČR, zábava, Stručný encyklopedický slovník, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Nejlepší školní testy a kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, URL

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, rostliny, věda, muži, auta, osobnosti a lidé, zvířata, hudba, smajlíci a emotikony, hmyz, sport, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, jídlo a nápoje, ptáci, nápoje, halloween, dopravní prostředky, přístroje, náboženství, symboly, ženy a dívky atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Wallpapery na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. doporučujeme pro monitor, PC, mobilní telefon, displej, smartphone, notebook, ultrabook, tablet, phablet, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Android, Chrome OS, Mac, Linux Mint, FreeBSD, Windows NT, Windows 10 Mobile, macOS, SUSE Linux. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, fantasy, vesmír, kosmos, free wallpapers, hmyz a pavouci, nature - příroda, zvířata, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, motorky, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní a závodní auta, Formule 1. Mnoho verzí a velikostí jako 3200x1200, 1280x800, 1152x864, HD 1280x720, 1200x1920, 1280x960, 1440x960, 768x1024, 1440x900, 1920x1080, 640x480, 1080x1920, 1600x2560, 2560x2048, 854x480, 360x760 atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: webové stránky, Online zeměpisné testy zdarma, M, Obrázky zdarma, webovky, Puzzle online, Nej hry online, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, V, Nejlepší online hry zdarma, odkazy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přání a přáníčka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Salám: Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Další odkazy:

Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Celebrita Mary-Kate Olsen
Naše tipy na zajímavé stránky
Celebrita Pink
Jakarta
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé
Tipy na užitečné weby
Croatia
Odkazy na partnerské weby
Obrázek Policistka
Obrázek Femme fatale
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kliparty a obrázky
Real Madrid football club

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vlaječky, Rekos, Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé, Městské prapory, zástavy, komunální symboly, vlajka, Městys, k tisku, Vlajky českých měst, obrázky, Města České republiky, ke stažení, Měst a obce České republiky a jejich komunální symboly, pozadí, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, prapor, Seznam vlajek měst České republiky, praporky, Města a obce ČR, přehled, Obrázky praporů měst ČR, k vytištění, Město