Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak převést, jak importovat, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit, kterak editovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak konvertovat následující typy souborů: šablony dokumentů, video soubory, písma, fonty, systémové soubory, dokumenty, komprimace dat, hudební audio soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, grafiku apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vánoční magazín, internet, volný čas, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, zdarma, zábava, PC tapety pro Windows, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Ilustrace, obrázky, Nejhranější online testy a kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, pro dospělé

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Ftipy, vtipy, frky, anekdoty, vtipné texty, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, frky, anekdoty, vtipné texty, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, O ženách, O Somálcích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O mužích, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Slovácích, O Windows, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O manželství apod.

Informace pro děti i dospělé

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Desktop, Adventní trhy, Štědrý večer, Bůh, Adventní kalendář, Historické ozdoby, Blahopřání, Vánoční svíčky, Plzeň, Brambořík, Ježíšek, Monitor, Strom, Jídlo, Papírový vánoční stromek, Umělý vánoční stromek, Skleněné ozdoby, Tisk, Květiny, Striezelmarkt, Mrazík, Silvestr, Rostliny, Sněhulák, Stromeček, Pastýř, Vánoční dekorace, Linecká kolečka, Santa, Vykrajovátka, Jmenovka apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Aforismy, myšlenky, úsloví, hlášky, přísloví, bonmoty, motta

Citáty slavných, Aforismy, myšlenky, úsloví, hlášky, přísloví, bonmoty, motta, rozdělené kategorií: citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Dopravní značení, Flags of the world, Super free web games zdarma, pro děti, V, Mariah Carey, počítače, webové stránky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj apod.

Vtipné texty, ftipy, frky, vtipy, černý humor, fórky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, frky, vtipy, černý humor, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Klasické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Oddechové, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Logické, Sportovní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejhranější online hry zdarma, Elizabeth Hurley, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Kliparty pro Office, Členské země americké federace, Vlajky států obrázků, Biografie slavných osobností

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, věda, nápoje, ptáci, ovoce, dopravní prostředky, zelenina, náboženství, sport, osobnosti a lidé, rostliny, hudba, mapy, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, stavby, halloween, zvířata, hmyz, muži, přístroje, ženy a dívky atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Country, Miliardář, Olympijský vítěz, Olympiáda, Zlatý slavík, Sochař, Renesance, Textařka, Slovák, Máj, Upálen, Malíř, Imitátor, Avangard Omsk, Vojáci, NHL, Sci-fi, Filozof, KSČ, Pedagog, New Jersey Devils, Vůdce, Teolog, Angličané, Architekt, Lord, Prezidenti, Češi, Královna, Básníci, Hudebnice, Prezident, Ministr zahraničí, Poslanci, Husité, Brno apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, info, zeměpis, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Nejlepší hry pro dívky, V, ú, Kosovo, Tapety na PC, Super online hry zdarma, doporučujeme

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, věda, nápoje, ptáci, ovoce, dopravní prostředky, zelenina, náboženství, sport, osobnosti a lidé, rostliny, hudba, mapy, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, stavby, halloween, zvířata, hmyz, muži, přístroje, ženy a dívky atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Tapety na PC - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. můžete využít v obrazovka počítače, phablet, PC, smartphone, počítač, tablet, displej, mobilní telefon, monitor, notebook, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Chrome OS, Windows Me, Linux Xubuntu, Windows XP, Lubuntu, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Mac, Linux Ubuntu, SUSE Linux. Wallpapery do mobilu jsou rozdělené kategorií: motorky, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, zvířata, hmyz a pavouci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, free wallpapers, ptáci, květiny, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, fantasy, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 2560x1600, 640x480, 1024x768, 1152x768, 3200x1800, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 1440x900, 1600x900, 1440x2560, 768x1024, 1280x768, 1920x1080, 2160x3840, 1600x1200 atd.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled zkratek a akronymů, humor, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky k vybarvení, Nejlepší online hry zdarma, školství, zadarmo, výukové pomůcky, Přehled států světa a jejich vlajek, F, Filipínská vlajka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hádka: Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Další odkazy:

Holly Valance
Naše tipy na zajímavé stránky
Gratulace a přání
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky k tisku
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Zambia
Partnerské internetové stránky
Visit New York city
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Natalie Portman

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vexilologie, Městské prapory, zástavy, komunální symboly, tapeta, Rekos, zástavy, Městys, pozadí, Komunální symbol, k tisku, Obrázky praporů měst ČR, prapor, Města České republiky, praporky, Česká republika, na web, Města a obce ČR, rozměry, Vlajky českých měst, vlaječky, Obec, k vytištění, Město