Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Country, Hudba, Boston Bruins, Slovák, Kancléř, Habsburkové, Francouz, Trest smrti, Komunista, Nobelova cena, Zpěvačka, Rétorika, Historik, Poslanec, Maršál, Slovenští prezidenti, Filozof, Zavražděn, Hejtmani, Prezidenti ČR, Herečka, Rakušan, Hudebnice, Itálie, Dallas Stars, Pittsburgh Penguins, HIV pozitivní, Pedagog, Zpěvačky, Český slavík, Imitátor, Mim, Čeští králové, Američané, Náboženství, Miliardář apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vtipy, anekdoty, fóry, ftipy, fórky, vtípky

Chcete se uvolnit? Vtipy, anekdoty, fóry, ftipy, fórky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O mužích, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O ženách apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Státní prapory, Ilustrace, obrázky, Stručný encyklopedický slovník, Casino, počítače, cestování, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety na plochu Vesmír, Státy a jejich prapory, Wallpapers na plochu počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR, webyStátní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Keywords:Obrázky ke stažení, pro děti, V, Superhry a hry online zdarma, Libro da colorare, webovky, hyperlinky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázek Japonka, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkaz, F

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Střílečky, Sportovní hry, Relaxační hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Hry pro děti, Akční hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Animace a tak dále.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Barbie hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Logické hry, Oblíkačky, online html5 hry, Oddechové hry, Střílecí hry apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: odkazy, pro dospělé, info, Online dating services, Onlinovky zdarma, výukové pomůcky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Přání k svátku podle jmen, Full HD wallpapery ke stažení, zeměpis, Online hry pro děti zdarma, Přehled formátů souborů

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kladno, Architekt, Novinář, Charta 77, Žijící, Kancléř, Obchodník, Rock ‚n‘ Roll, HIV pozitivní, Olympiáda, Svatý, Trest smrti, Olympijští vítězové, Zlatý slavík, Antropolog, Itálie, Nobelova cena, Manýrismus, AIDS, Filozof, Československo, Producent, Prezident USA, Režisér, KSČ, Prezident, Husité, ČSSD, Esejista, KHL, Poslanci, Exilový prezident, Skladatel, Trenérka, Slováci, Starověký Egypt apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: Životopisy osobností, Superhry a hry online zdarma, internetové stránky, Obrázky k jmeninám, Dopravní značky, doporučujeme, Seznam souborových přípon, Shakira, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Nejhranější online testy a kvízy, Online životopisy, biografie slavných osobností

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést, jak importovat, kterak editovat, v čem upravit, čím zobrazit soubory následujících typů: písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, koncovky souborů, hudební audio soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, osobnosti, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, věda, poruchy, žurnalisté a novináři, lékařství, filozofie, rodinné vztahy, křesťanství, historie, národnost, zločin a právo, školství, umělci, podnikání a podnikatelé, politici, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, psychologie, záliby atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

černý humor, fóry, kameňáky, vtipy, frky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, kameňáky, vtipy, frky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: tipy, Kliparty zdarma ke stažení, ú, zajímavosti, Super online hry zdarma, Vlajka Tongy, zdarma, Skvělé hry online zdarma, volný čas, multimédia, Free game online hry, zdroje informací, Anonymní proxy server,

Několik fórů na závěr. Vtip Jak sbalit teplouše?: Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Miláčku, nechceš řídit?

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Naše tipy
Chelsea Football Club England
Doporučené odkazy
Baccarat card game
Zajímavé internetové odkazy
HTML5 Browserspiel
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: seznam, Obrázky praporů měst ČR, obrázek, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, vexilologie, Města a obce ČR, použití, Rekos, prapor, Vlajky českých měst, k vytisknutí, Seznam vlajek měst České republiky, tapeta, Městské prapory, zástavy, komunální symboly, k vytištění, Města České republiky, Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání, Česká republika, rozměry, Komunální symbol, přehled, Město