Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky apod.

Informace, internet, počítače, hry

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Omalovánky, Jídlo, Křesťanství, LED svíčky, Ježíšek, Husarské knoflíky, Blahopřání, Lego, Špalda, Jingle Bells, Německy, Košíčky, Vykrajovátka, Zima, Přání, Monitor, Televize, Plzeň, Nový rok, bezlepkové cukroví, Ostrava, Květiny, Popelka, Samolepky, K Tisku, Vánoční prostírání, Tiskárna, Slámový adventní věnec, Pastýř, Brambořík, Umělý vánoční stromek apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, internetové stránky, webové stránky, multimédia, Omalovánky v USA a jejich použití, zadarmo, Onlinovky zdarma, č, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, odkazy, Vlajky států USA, Dopravní značení, VOnlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Klasické, Střílečky, Strategie, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Karetní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Maryland, Connecticut, Rhode Island, Jižní Karolína, Vermont, Virginie, Nové Mexiko, Delaware, New Hampshire, Utah, Illinois, Kentucky, Arizona, Iowa, Západní Virginie, Mississippi, Wisconsin, Louisiana, Maine, Pensylvánie, New York, Aljaška, Severní Karolína, New Jersey, Wyoming, Missouri atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Pro dívky, Akční hry, Relaxační hry, Bojové hry, Sportovní hry, Animace, Závody aut, Stolní a deskové hry, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Keywords:V, Stručný slovník pojmů a termínů, Full HD tapety na PC zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Vtipy, Online geografické testy zdarma bez registrace, linky, Prapory regionů a království, Saint Kitts and Nevis, Seznam vlajek měst České republiky, Přehled přípon a koncovek souborů, Online biografie, životopisy osobností

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Frky, černý humor, fórky, ftipy, fóry, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, černý humor, fórky, ftipy, fóry, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O mužích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O ženách, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O škole, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Náš tip, internet, počítače, hry

Pozadí na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro počítač, obrazovka počítače, PC, ultrabook, mobil, mobilní telefon, displej, tablet, smartphone, notebook, phablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows 95, Chrome OS, Android, Windows Me, Windows NT, Lubuntu, Windows 10, Linux Mint, Windows XP. Wallpapers na PC z kategorií jídlo a nápoje, psi a štěňátka, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, hudební tapety, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, zvířata, wallpapery, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 750x1334, 360x720, 2560x1600, 360x760, 1280x768, 1536x2048, 2560x2048, 360x640, 1800x1440, 412x846, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 1080x1800, 1440x900, hi res 2560x1920, 1024x600 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: Super online kvízy, info, kuriozity, Karlovarský kraj, internet, Obrázky vlajek států světa, zdarma, Levné letenky, M, humor, Obrázky na plochu počítače, F

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, umělci, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, poruchy, žurnalisté a novináři, školství, vlastnosti, nadpřirozené osoby, psychologie, historie, sport, mytologie, herectví, herci a herečky, politici, rodinné vztahy, filozofie, fikce a fantasy, záliby, podnikání a podnikatelé, přezdívky, státní správa atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Slovák, Kancléř, Závodník, Protektorát, Druhá světová válka, Svatý, Itálie, Spisovatel, Básník, AIDS, Esejista, Kněz, Malíř, Rock ‚n‘ Roll, Rakušan, Miliardář, Poslanci, Podnikatel, Zpěvačka, Císař, Režisér, Angličané, Voják, Antropolog, Stoletá válka, Textařka, Gymnasté, Hudba, Prezidenti ČR, Atentát, Hejtman, Lord, Němci, Diplomat, Francie, Prezident USA apod.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Logické hry, Hannah Montana, Adventury, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, obecné zkratky, geocaching, fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, země EU, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Žhavé výstřely, Herec, Režisér, Hokej, Textař, Prezidenti, Skladatel, Ministr zahraničí, New York Rangers, Zavražděn, Voják, Renesance, Herečka, Hejtman, Překladatel, Diplomat, Prezidenti USA, Exilový prezident, HIV pozitivní, Obchodník, Dramatik, Hudba, Miliardáři, Němci, Generalissimus, Češi, Básník, Francie, Vůdce, Trenérka, Královna, Básníci, Gymnasté, Maršál, Lord, Nežijící apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: volný čas, pro děti, počítače, Lucy Liu, Přehled zkratek a akronymů, Vše o Vánocích, doporučujeme, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, tipy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro dospělé

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, umělci, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, poruchy, žurnalisté a novináři, školství, vlastnosti, nadpřirozené osoby, psychologie, historie, sport, mytologie, herectví, herci a herečky, politici, rodinné vztahy, filozofie, fikce a fantasy, záliby, podnikání a podnikatelé, přezdívky, státní správa atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Slovák, Kancléř, Závodník, Protektorát, Druhá světová válka, Svatý, Itálie, Spisovatel, Básník, AIDS, Esejista, Kněz, Malíř, Rock ‚n‘ Roll, Rakušan, Miliardář, Poslanci, Podnikatel, Zpěvačka, Císař, Režisér, Angličané, Voják, Antropolog, Stoletá válka, Textařka, Gymnasté, Hudba, Prezidenti ČR, Atentát, Hejtman, Lord, Němci, Diplomat, Francie, Prezident USA apod.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Logické hry, Hannah Montana, Adventury, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

černý humor, fóry, kameňáky, vtipy, vtipné texty, ftipy

Chcete se pobavit? černý humor, fóry, kameňáky, vtipy, vtipné texty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor, kameňáky, židovské anekdoty apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, cestování, Ilustrace, obrázky, Omalovánky k vytištění pro děti, Pozadí na plochu počítače, odkaz, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam vlajek amerických států, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, výukové pomůcky, Swaziland,

Několik fórů na závěr. Vtip Peklo: Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Livre de coloriage
Partnerské weby
Geography and flags
Naše tipy
Luis Suárez
Doporučené odkazy
Země světa
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vlaječka, Město, zástavy, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, přehled, Česká republika, wallpaper, Komunální symbol, rozměry, Vlajky českých měst, k tisku, Měst a obce České republiky a jejich komunální symboly, tapeta, Městské prapory, zástavy, komunální symboly, png, Města a obce ČR, použití, Města České republiky, pozadí, Rekos, Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry, Seznam vlajek měst České republiky