Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Wallpapers na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v phablet, displej, obrazovka počítače, smartphone, tablet, mobil, ultrabook, PC, notebook, monitor, počítač a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows XP, Slackware, Java ME, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows Me, Mac, Lubuntu, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, květiny, fraktály, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, free wallpapers, zvířata, Formule 1, fantasy, nature - příroda. Mnoho verzí a velikostí jako 375x667, 1152x768, 1366x1024, 1920x1080, 2048x1080, 360x640, 3200x1200, 1440x960, 2560x2048, 412x846, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1920x1440, 320x568, HD 1280x720, 1440x2560 atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, nápoje, věda, symboly, jídlo a nápoje, mapy, smajlíci a emotikony, zelenina, náboženství, nástroje a přístroje, stavby, sport, osobnosti a lidé, hmyz, ovoce, Vánoce a Advent, ženy a dívky, ptáci, rostliny, láska, květiny, muži, dopravní prostředky atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: tipy, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky amerických států USA, Nejhranější online testy a kvízy, Pozadí Vesmír na plochu, Super free web games zdarma, Online životopisy, biografie, URL, MP3 Music download, zadarmo, zdarma, PC tapety pro Windows, pro dětiDůvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Obrázky na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu PC. můžete využít v mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, počítač, phablet, mobil, ultrabook, PC, smartphone, tablet, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows 98, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows 95, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows 10, FreeBSD. Full HD pozadí ke stažení z kategorií adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, budovy a stavby, letadla, motorky, motocykly, příroda, krajina, dopravní prostředky, rostliny, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, auta, hudební tapety, zvířata. Stahujte ve velikostech 393x786, 768x1024, 375x812, 2048x1080, 1440x2560, 1920x1440, 1920x1200, 1600x900, 1920x1280, 1536x2048, 1200x1920, 800x1280, 800x600, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1536x864 atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Keywords:Online hry zdarma, odkaz, Nejhranější hry online, doporučujeme, Poker karetní hra, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Dopravní značky, Poker, hyperlinky, zajímavosti, zeměpis

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, jak otevřít, jak importovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku, systémové soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Hlášky, úsloví, přísloví, moudra, myšlenky, rčení, výroky

Slavné citáty, Hlášky, úsloví, přísloví, moudra, myšlenky, rčení, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Oklahoma, Florida, Havaj, Illinois, Severní Dakota, Colorado, Kansas, Pensylvánie, Kentucky, Severní Karolína, Maine, Vermont, Maryland, Montana, Idaho, Arkansas, Connecticut, Nevada, Ohio, Aljaška, Jižní Karolína, Nové Mexiko, Virginie, Michigan, Wyoming atd.

Klíčová slova: odkazy, zábava, cestování, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled států světa a jejich vlajek, humor, Online hry zdarma, Full HD tapety ke stažení, A, Přehled souborových přípon, Městské a obecní prapory obcí ČR

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, okresy České republiky, státy usa, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, geocaching, obecné zkratky, hudební zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak otevřít, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, v čem spustit, v čem upravit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak importovat soubory těchto typů: grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory, internet a web, dokumenty, hudební audio soubory, šablony dokumentů apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma, kuriozity, Charisma Carpenter, počítače, školství, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, weby, multimédia, Vlajky jednotlivých států USA

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, okresy České republiky, státy usa, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, geocaching, obecné zkratky, hudební zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Fóry, fórky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, frky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, fórky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O mužích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O škole, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O manželství, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Super online kvízy, výukové pomůcky, linky, webovky, Seznam přípon a koncovek souborů, Omalovánky pro děti, Vánoční web, Ilustrace, obrázky, Obrázky na plochu PC, F, Online životopisy, biografie, volný čas, Descarga de música,

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Naše tipy
Vlajka Svaté Heleny
Partnerské weby
Webcam model
Tipy na zajímavé weby
Otevřený formát
Doporučené odkazy
Zlatan Ibrahimović
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: svg, Vlajky českých měst, rozměry, Obec, ikona na web, Města a obce ČR, k vytisknutí, Rekos, zdarma, Městské prapory, zástavy, komunální symboly, prapor, Města České republiky, vlaječka, Městys, praporky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, přehled, Komunální symbol, wallpaper, Seznam vlajek měst České republiky, vlaječky, Česká republika