Vlajky měst České republiky
Vlajky měst České republiky, přehled vlajek a symbolů měst v ČR

Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapery do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v tablet, ultrabook, phablet, displej, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, PC, počítač, notebook, mobil a pro operační systémy Windows NT, Windows XP, BlackBerry OS, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Java ME, FreeBSD, Windows 2000, Windows Server 2012, Lubuntu, Windows 7. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, vesmír, kosmos, zvířata, Rally, závody aut, motorky, Formule 1, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, fraktály, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, ptáci, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci. Mnoho verzí a velikostí jako 393x786, 1280x800, 1536x2048, 1536x2560, 1800x1440, 412x846, 1600x2560, 2048x1080, 1280x960, 1920x1440, 2560x1440, 1920x1280, 4800x1200, 2048x1536, 1024x600, 360x640 atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Dopravní značení, info, tipy, weby, Vlajka Peru, hyperlinky, pro děti, Státní prapory všech států, Call girls, č, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, multimédia, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízyMáte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Anekdoty, fórky, frky, vtipy, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fórky, frky, vtipy, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O mužích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Němcích, O ekonomech, O Windows, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O manželství, O Slovácích apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Keywords:webové stránky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky vlajek měst ČR, Nejhranější online testy a kvízy, Pozadí na plochu monitoru, zadarmo, Přehled přípon a koncovek souborů, Online adventní magazín, Přání a přáníčka, Super online kvízy, linky, pro dospělé

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Kameňáky, vtípky, fórky, anekdoty, vtipy, ftipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, fórky, anekdoty, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, Vtipy o cikánech, O Němcích, O Somálcích, Vtipné hádanky, Frky ze života, O mužích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o Bohu, O Windows, O škole, O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O ekonomech apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové hry, Závody aut, Logické hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro dva hráče, Strategie, Animace, Akční hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Sportovní hry, Karetní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

černý humor, fóry, fórky, kameňáky, vtípky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, fórky, kameňáky, vtípky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné básničky, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné citáty, kameňáky apod.

Klíčová slova: webovky, F, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázky vlajek států, odkaz, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Životopisy slavných osobností, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, zeměpis, volný čas, internetové stránky

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, internetové domény 1. řádu, geocaching, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, fyzikální jednotky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, ženy a dívky, květiny, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, auta, stavby, Vánoce a Advent, zvířata, halloween, přístroje, sport, mapy, dopravní prostředky, věda, hmyz, ovoce, osobnosti a lidé, ptáci, zelenina, hudba, muži atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro mobil, phablet, počítač, notebook, monitor, PC, displej, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Android, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows Me, SUSE Linux, Chrome OS, Windows XP, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows 10, Slackware. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, wallpapery, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, květiny, kytky, voda a bubliny, příroda, krajina, zvířata, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, auta, 3D a Abstraktní, hudební tapety, letadla, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka. Zvolit si můžete rozměry 1600x2560, 1200x1920, 1280x768, 360x720, 1366x1024, 1440x960, 1440x900, 1920x1200, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, HD 1280x720, 1440x2560, 360x640, 1152x768, 412x846 atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Nejlepší hry pro dívky, Online testy zdarma, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, zdroje informací, Vánoční web, doporučujeme, Bumble, kuriozity, cestování, Super online flash hry

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, internetové domény 1. řádu, geocaching, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, fyzikální jednotky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Informace, informace, cestování, volný čas

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Závody aut, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Animace, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Strategie, Akční hry, Relaxační hry a tak dále.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Životopis, Textařka, Textař, Hokejisté, Pittsburgh Penguins, Podnikatel, Hudebnice, Dabérka, Francie, Právník, Avangard Omsk, Rétorika, Zavražděn, Dramatik, Básník, Zpěvák, Komunisté, Rock ‚n‘ Roll, Egypt, Archivář, Fotograf, Stoletá válka, Historik, Režisér, Orlík, Spisovatel, Ministr zahraničí, Továrník, Královna, Vražedkyně, Esejista, Nobelova cena, Komik, Imitátor, Angličané, Máj apod.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, výukové pomůcky, školství, internet, Kliparty pro Office, Fantasy pozadí na PC, humor, odkazy, Seznam vlajek amerických států, zábava, Přehled zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Sexy girls, teen, women, sexual symbols,

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Další odkazy:

Naše tipy
Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku
Tipy na zajímavé weby
Kate Moos
Doporučené odkazy
Libro de colorear
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: pozadí, Měst a obce České republiky a jejich komunální symboly, vlajka, Rekos, prapory, Seznam vlajek měst České republiky, praporky, Městys, vlaječka, Města a obce ČR, Partnerské weby, informace, cestování, volný čas, Vlajky českých měst, svg, Komunální symbol, seznam, Město, zdarma, Česká republika, wallpaper, Obec, použití, Městské prapory, zástavy, komunální symboly